Kontakt:

        GOLDING TRAVEL s.r.o.
Nad dálnicí 129, Praha 5
Mobil: +420 736 752 880
Tel.:   +420 222 514 839     
info@golding.cz


Špindlerův Mlýn
Naše další apartmány:   Rokytnice n.J     Harrachov     Třebonsko
GPS: 50°43'34.062"N, 15°36'20.582"E
Naskenovat
QR kód
do mobilu
Apartmány MEDVĚDÍN*** Špindlerův Mlýn - informace

Poloha

Apartmány MEDVĚDÍN jsou nově postaveny v horní části obce, přímo u Aquaparku. Mají velice klidnou polohu. Jsou cca 100m od sjezdovky na Medvědín,  V bezprostřední blízkosti se nachází zastávka skibusu (Sv. Petr,, Stoh…). Výborná poloha pro vysokohorskou turistiku i pro náročnější cyklistické trasy. Ideální pro rodiny s dětmi, sportovce i seniory.

Popis

Apartmány MEDVĚDÍN se nacházejí ve dvou zcela nových apartmánových domech (rok výstavby 2014).

Ubytování

Apartmány MEDVĚDÍN jsou nové, velmi pěkně a moderně zařízené apartmány s balkonem. V každém z apartmánů je kuchyňský kout (plně vybaven, varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), TV+SAT, rádio, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou, předsíň. Apartmány jsou nejsou připraveny s ložním prádlem, bez ručníků a osušek. Host si je musí sám přivézt!

2/2 - 53 m2, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, jídelním a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem a palandou.


Stravování
vlastní

Sport

Na zimu výborné lyžařské podmínky (lyžování od prosince do května): lyžařský vlek Medvědín-Mísečky (čtyřsedadlová lanová dráha). V místě je také lyžařská škola SKOL MAX. Další lyžařské areály v dosahu skibusem: Hromovka, Sv. Peter, Stoh ve Špindlerově Mlýně s množstvím černých, červených a modrých sjezdovek. 1 skipas je platný pro všechny výše jmenované areály. Apartmány Bílé Labe mají také výbornou polohu pro běžkaře- 40 km běžeckých tratí a běžecký stadion. Další lákadla na zimu: snowpark, snowtubing, večerní lyžování. Nový Aquapark ve Špindlerově Mlýně se nachází přímo u parkoviště lanovky Medvědín. Další je u Hotelu Bedřichov. V létě je toto místo ideální pro cyklisty nebo na pěší tůry. Dále se blízkosti nachází: bowling, letní bobová dráha, tenis kurty, horolezecká stěna, půjčovna kol (Špindlerův Mlýn), možnost golfového hřiště- Mladé Buky.
Google+
Kliknout na obrázky pro zvětšení
Apartmány Medvědín